_ _
_ _ _ Banner _
_
_ _ _ _ _
_
Produktkatalog
 
Kablage » Fiber SC-ST


3m multimode 62,5/125 ST-SC fiber



KFM-SCST-300 KFM-SCST-300    
 


3m multimode 62,5/125 ST-SC fiber

  • Artikelnummer: KFM-SCST-300
  • Garanti: 99 års garanti
  • EAN-kod:
  • Kompatibla OEM #: FC-4/2-3ME
    RL2003
  • Tillverkarens artikelnr: RL2003

DENNA PRODUKT PASSAR TILL :



PRODUKTBILD
TILLVERKARE
 
FAS

FAS


 

RELATERADE ARTIKLAR :

KFM-SCSC-AD KFM-SCSC-AD
Fiberskarv SC-SC Multimode, Duplex [SC hona] - [SC hona]
Tillverkarens artikelnr: Q994189
 


_ _

_ FMCC Distribution ADDRESS
Elsotec AB / FMCC
Johanneslundsv. 2
194 61 UPPLANDS VÄSBY
SWEDEN
 
CONTACT
Telefon: +46 (0)18-56 18 00

e-mail
 
SHIP TO
Elsotec AB / FMCC
Sydatlanten 2 B
418 34 GÖTEBORG
SWEDEN