_ _
_ _ _ Banner _
_
_ _ _ _ _
_

Kablage »

Fiber LC-LC

OM-klassning (Optical Multi-Mode) av fiberkablage definierar maxlängden på kablaget vid en given hastighet:

OM1 (62.5/125): 100Mbps 2km, 1Gbps 275m, 10Gbps 33m.
OM2 (50/125): 100Mbps 2km, 1Gbps 550m, 10Gbps 82m.
OM3 (50/125): 100Mbps 2km, 1Gbps 550m, 10Gbps 300m, 40Gbps 100m, 100Gbps 100m.
OM4 (50/125): 100Mbps 2km, 1Gbps 1000m, 10Gbps 550m, 40Gbps 150m, 100Gbps 150m.

Antal träffar : 28 Vy : Urval : Sortering :
KFS-LCLC-50 KFS-LCLC-50
0.5m LC-LC singlemode 9/125 fiber, yd 3mm
Tillverkarens artikelnr: KFS-LCLC-50
 
KFS-LCLC-1000 KFS-LCLC-1000
10m LC-LC singlemode 9/125 fiber, yd 3mm
Tillverkarens artikelnr: KFS-LCLC-1000
 
KFM-LCLC50-1000 KFM-LCLC50-1000
10m multimode 50/125 LC-LC duplex fiber
Tillverkarens artikelnr: 17-0046
 
KFM-LCLC-1500 KFM-LCLC-1500
15m LC-LC Multimode 62,5/125 fiber
Tillverkarens artikelnr: KFM-LCLC-1500
 
KFS-LCLC-1500 KFS-LCLC-1500
15m LC-LC singlemode 9/125 fiber, yd 3mm
Tillverkarens artikelnr: KFS-LCLC-1500
 
KFM-LCLC-100 KFM-LCLC-100
1m LC-LC Multimode 62,5/125 fiber
Tillverkarens artikelnr: KFM-LCLC-100
 
KFS-LCLC-100 KFS-LCLC-100
1m LC-LC singlemode 9/125 fiber, yd 3mm
Tillverkarens artikelnr: KFS-LCLC-100
 
KFM-LCLC50-2000 KFM-LCLC50-2000
20m multimode 50/125 LC-LC duplex fiber
Tillverkarens artikelnr: 17-1320
 
KFM-LCLC50-2500 KFM-LCLC50-2500
25m multimode 50/125 LC-LC duplex fiber
Tillverkarens artikelnr: 17-1322
 
KFM-LCLC-200 KFM-LCLC-200
2m LC-LC Multimode 62,5/125 fiber
Tillverkarens artikelnr: RL9002
 
KFS-LCLC-200 KFS-LCLC-200
2m LC-LC singlemode 9/125 fiber, yd 3mm
Tillverkarens artikelnr: KFS-LCLC-200
 
KFM-LCLC-300 KFM-LCLC-300
3m LC-LC Multimode 62,5/125 fiber
 
KFS-LCLC-300 KFS-LCLC-300
3m LC-LC singlemode 9/125 fiber, yd 3mm
Tillverkarens artikelnr: KFS-LCLC-300
 
KFM-LCLC-500 KFM-LCLC-500
5m LC-LC Multimode 62,5/125 fiber
Tillverkarens artikelnr: RL9005
 
KFS-LCLC-500 KFS-LCLC-500
5m LC-LC singlemode 9/125 fiber, yd 3mm
Tillverkarens artikelnr: KFS-LCLC-500
 
HP-SFP-SX HP-SFP-SX
HP Procurve-kompatibel (J4858B-C) MiniGBIC SX (SFP, 550m/275m), MM-LC
Tillverkarens artikelnr: GLC-SX-MM-G
 
HP-SFP-LX HP-SFP-LX
HP Procurve-kompatibel (J4859B-C) MiniGBIC (SFP, 10km) LX, SM-LC
Tillverkarens artikelnr: GLC-LH-SM-G
 
HP-SFP-L70 HP-SFP-L70
HP Procurve-kompatibel (J4860B-C, J4860C-C) MiniGBIC ZX (SFP, 70km), SM-LC
Tillverkarens artikelnr: GLC-ZX-SM-G
 
HP-WDM-J9142B HP-WDM-J9142B
HP Procurve-kompatibel (J9142B) Transceiver
 
HP-SFP-BX10 HP-SFP-BX10
HP Procurve-kompatibel (J9143B) SFP-LC, 10km 1000-BX-U, 1310TX/1550RX
Tillverkarens artikelnr: 1000-BX-U
 
HP-WDM-J9143B HP-WDM-J9143B
HP Procurve-kompatibel (J9143B) Transceiver
 
HP-SFP-X120 HP-SFP-X120
HP Procurve-kompatibel (JD119B) MiniGBIC (SFP, 10km) X120, SM-LC
Tillverkarens artikelnr: HP-SFP-X120
 
HP-SFP-L40 HP-SFP-L40
HP Procurve-kompatibel MiniGBIC LHX (SFP, 40km), SM-LC
Tillverkarens artikelnr: GLC-LHX-SM-G
 
PLA-MGB-LX PLA-MGB-LX
Mini GBIC LX Module (LC, SM)
Tillverkarens artikelnr: MGB-LX
 
PLA-MGB-L30 PLA-MGB-L30
Mini GBIC LX Module (LC, SM) - 30KM
Tillverkarens artikelnr: MGB-L30
 
PLA-MGB-L50 PLA-MGB-L50
Mini GBIC LX Module (LC, SM) - 50KM
Tillverkarens artikelnr: MGB-L50
 
PLA-MGB-L70 PLA-MGB-L70
Mini GBIC LX Module (LC, SM) - 70KM
Tillverkarens artikelnr: MGB-L70
 
PLA-MGB-SX PLA-MGB-SX
Mini GBIC SX Module (LC, MM)
Tillverkarens artikelnr: MGB-SX
 
_ _

_ FMCC Distribution AB ADRESS
FMCC Distribution AB
Sylveniusgatan 5 D
754 50 UPPSALA
 
KONTAKT
Telefon: +46 (0)18-56 18 00

e-post
 
ÖVRIGT
Org.nr: 556592-5988
Bankgiro: 5547-9109
Postgiro: 251173-1