_ _
_ _ _ Banner _
_
_ _ _ _ _
_

Kablage



Kontakta oss om du saknar eller inte hittar kabeln du behöver. Vi har ett mycket större sortiment än det som syns på webben!

Antal träffar : 506 Vy : Urval : Sortering :
KFM-SCLC50-50 KFM-SCLC50-50
0,5m LC-SC multimode 50/125 duplex fiber OM3
Tillverkarens artikelnr: KFM-SCLC50-50
 
KFM-SCLC-50 KFM-SCLC-50
0,5m LC-SC multimode 62,5/125 duplex fiber OM1
Tillverkarens artikelnr: KFM-SCLC-50
 
KNW-UTP5E-25RD KNW-UTP5E-25RD
0.25 m RÖD UTP Cat5e nätverkskabel.
Tillverkarens artikelnr: 68613
 
KNW-UTP6-25WH KNW-UTP6-25WH
0.25m VITGRÅ UTP Cat6 Nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 95257
 
KUSB2-ABM5-35 KUSB2-ABM5-35
0.35m USB2.0 kabel [Typ A hane]-[Typ miniB 5-pin hane]. Mörkgrå.
Tillverkarens artikelnr: KUSB2-ABM5-35
 
KUSB2-ABM5-35WH KUSB2-ABM5-35WH
0.35m USB2.0 kabel [Typ A hane]-[Typ miniB 5-pin hane]. Vit.
Tillverkarens artikelnr: KUSB2-ABM5-35WH
 
KFW-64-30 KFW-64-30
0.3m FireWire 4/6 IEEE1394 kabel [4-pin hane]-[6-pin hane]
Tillverkarens artikelnr: 13942-0.30M
 
KUSB-ABM5-30 KUSB-ABM5-30
0.3m USB2.0-kabel [Typ A hane]-[Typ miniB 5-pin hane].
 
KFW-66-45GY KFW-66-45GY
0.4m FireWire 6/6 IEEE1394 kabel [6-pin hane]-[6-pin hane]. Grå
 
KNW-SSTP6-50BU KNW-SSTP6-50BU
0.5m BLÅ SSTP Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: 68266
 
KNW-UTP6-50BU KNW-UTP6-50BU
0.5m BLÅ UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68432
 
KNW-SSTP6-50 KNW-SSTP6-50
0.5m GRÅ S/FTP (PiMF) Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: 50885
 
KNW-SSTP6A-50 KNW-SSTP6A-50
0.5m GRÅ SSTP Cat6A skärmad nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: 93659
 
KNW-UTP6-50 KNW-UTP6-50
0.5m GRÅ UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68434
 
KNW-UTP6-50GN KNW-UTP6-50GN
0.5m GRÖN UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68435
 
KNW-UTP6-50YE KNW-UTP6-50YE
0.5m GUL UTP Cat6 Nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68433
 
KFS-LCLC-50 KFS-LCLC-50
0.5m LC-LC singlemode 9/125 fiber, yd 3mm
Tillverkarens artikelnr: KFS-LCLC-50
 
KNW-SSTP6-50OR KNW-SSTP6-50OR
0.5m ORANGE SSTP Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: 93467
 
KNW-UTP6-50OR KNW-UTP6-50OR
0.5m ORANGE UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 05-8140
 
OWC-TBC-50BK OWC-TBC-50BK
0.5m OWC Thunderbolt 2 Cable - Black (in retail packaging)
Tillverkarens artikelnr: OWCCBLTB.5MBKP
 
OWC-TB3C40-50BK OWC-TB3C40-50BK
0.5m OWC Thunderbolt 3 40Gb/s and USB-C 10Gb/s Cable - Black, CBLT3P0.5BP
Tillverkarens artikelnr: OWCCBLT3P0.5BP
 
KNW-SSTP6-50RD KNW-SSTP6-50RD
0.5m RÖD SSTP Cat6 LSZH - halogenfri nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: 68277
 
KNW-UTP6-50RD KNW-UTP6-50RD
0.5m RÖD UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68436
 
KSAS-8888-50 KSAS-8888-50
0.5m SAS/SATA [miniSAS-26 SFF8088] - [miniSAS-26 SFF8088] extern kabel
 
KFM-SCSC50-50 KFM-SCSC50-50
0.5m SC-SC multimode 50/125 OM3 Duplex fiber
Tillverkarens artikelnr: KFM-SCSC50-50
 
KFM-SCSC-50 KFM-SCSC-50
0.5m SC-SC multimode 62,5/125 duplex fiber
 
KNW-SSTP6-50BK KNW-SSTP6-50BK
0.5m SVART SSTP PIMF Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: KNW-SSTP6-50BK
 
KNW-UTP6-50BK KNW-UTP6-50BK
0.5m SVART UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68676
 
KNW-SSTP6-50WH KNW-SSTP6-50WH
0.5m VIT SSTP PIMF Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: KNW-SSTP6-50WH
 
KNW-UTP6-50WH KNW-UTP6-50WH
0.5m VITGRÅ UTP Cat6 Nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68632
 
KUSBC-BMICRO3-60BK KUSBC-BMICRO3-60BK
0.6m USB-C till USB3.0 microB kablage [USB3.0 micro typ B hane], 67995
Tillverkarens artikelnr: 67995
 
KUSB2-ABMICRO-60 KUSB2-ABMICRO-60
0.6m USB2.0 kabel [Typ A hane]-[Typ Micro B hane]
Tillverkarens artikelnr: 93922
 
KUSB2-ABM5-90 KUSB2-ABM5-90
0.9m USB2.0 kabel [Typ A hane]-[Typ miniB 5-pin hane]. Svart.
Tillverkarens artikelnr: KUSB2-ABM5-90
 
KUSB2-ABM5-90WH KUSB2-ABM5-90WH
0.9m USB2.0 kabel [Typ A hane]-[Typ miniB 5-pin hane]. Vit.
Tillverkarens artikelnr: KUSB2-ABM5-90WH
 
KFL-SATAE-IX KFL-SATAE-IX
1-port intern SATA till extern eSATA PCI-platspanel
 
KFW-66-120GY KFW-66-120GY
1.2m FireWire 6/6 IEEE1394 kabel [6-pin hane]-[6-pin hane]
 
KUSB2-AB-120WH KUSB2-AB-120WH
1.2m USB2.0 kabel [Typ A hane]-[Typ B hane]. Vit.
Tillverkarens artikelnr: KUSB2-AB-120WH
 
KUSBC-A2M-120AG KUSBC-A2M-120AG
1.2m silvergrått USB-C (magnetiskt delbar) till USB2.0 typ A kablage [USB2.0 A hane] - [USB-C hane], 59040
Tillverkarens artikelnr: 59040
 
KUSBM-A2M-120AG KUSBM-A2M-120AG
1.2m silvergrått microUSB (magnetiskt delbar) till USB2.0 typ A kablage [USB2.0 A hane] - [USB B-micro hane], 40912
Tillverkarens artikelnr: 40912
 
KUSBM-A2M-120BK KUSBM-A2M-120BK
1.2m svartgrå microUSB (magnetiskt delbar) till USB2.0 typ A kablage [USB2.0 A hane] - [USB B-micro hane], 72750
Tillverkarens artikelnr: 72750
 
KAUD-2XRCA-150 KAUD-2XRCA-150
1.5m Audio-/Videokabel [Typ 2xRCA (Cinch) hane] - [Typ 2xRCA (Cinch) hane]
Tillverkarens artikelnr: 50032
 
KAUD-3XRCA-150 KAUD-3XRCA-150
1.5m Audio-/Videokabel [Typ 3xRCA (Cinch) hane] - [Typ 3xRCA (Cinch) hane]
Tillverkarens artikelnr: 50139
 
KNW-SSTP6-150BU KNW-SSTP6-150BU
1.5m BLÅ SSTP Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: FB9651
 
KNW-UTP6-150BU KNW-UTP6-150BU
1.5m BLÅ UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: IB8651
 
KPW-DC2555MF-150 KPW-DC2555MF-150
1.5m DC strömkabel [2.5/5.5mm hona]-[2.5/5.5mm hane] Svart
 
KNW-SSTP6A-150 KNW-SSTP6A-150
1.5m GRÅ SSTP Cat6A skärmad nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: 95602
 
KNW-UTP6-150GN KNW-UTP6-150GN
1.5m GRÖN UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: IB8751
 
KNW-UTP6-150YE KNW-UTP6-150YE
1.5m GUL UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: IB8851
 
KNW-UTP6-150OR KNW-UTP6-150OR
1.5m ORANGE UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 95594
 
KNW-UTP5E-150SRD KNW-UTP5E-150SRD
1.5m RÖD UTP Cat5e nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: IB5551
 
KNW-UTP6-150RD KNW-UTP6-150RD
1.5m RÖD UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: IB8551
 
KNW-UTP6-150BK KNW-UTP6-150BK
1.5m SVART UTP6 Nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: IB8951
 
KNW-UTP6-150WH KNW-UTP6-150WH
1.5m VITGRÅ UTP Cat6 Nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 95598
 
KPW-SEBK-150 KPW-SEBK-150
1.5m apparatsladd [C13 hona] - [CEE 7/7 hane]. Svart
Tillverkarens artikelnr: 68605
 
KAUD-2XRCA35-150 KAUD-2XRCA35-150
1.5m ljudkabel [Typ 3.5mm stereoplugg hane] - [Typ 2xRCA (Cinch) hane]
Tillverkarens artikelnr: 50018
 
KPW-SEBKY-170 KPW-SEBKY-170
1.7m apparatsladd med Y-splitt [1x CEE7/7 hane] - [2x C13 hona] jordad. Svart
Tillverkarens artikelnr: AK5015
 
KFW-44-180 KFW-44-180
1.8m FireWire 4/4 IEEE1394 kabel [4-pin hane]-[4-pin hane]
Tillverkarens artikelnr: 13943-1.8M
 
KFW-64-180 KFW-64-180
1.8m FireWire 4/6 IEEE1394 kabel [4-pin hane]-[6-pin hane]
Tillverkarens artikelnr: 13942-1.8M
 
KFW-66-200GY KFW-66-200GY
1.8m FireWire 6/6 IEEE1394 kabel [6-pin hane]-[6-pin hane]
Tillverkarens artikelnr: 50350
 
KFW-94-180BK KFW-94-180BK
1.8m FireWire 9/4 IEEE1394b kabel [9-pin hane]-[4-pin hane]
Tillverkarens artikelnr: 68182
 
KFW-96-180BK KFW-96-180BK
1.8m FireWire 9/6 IEEE1394b kabel [9-pin hane]-[6-pin hane], 68179
Tillverkarens artikelnr: 68179
 
KFW-99-180BK KFW-99-180BK
1.8m FireWire 9/9 IEEE1394b kabel [9-pin hane]-[9-pin hane]
Tillverkarens artikelnr: 68185
 
ATE-2L7D02U ATE-2L7D02U
1.8m KVM-kabel [USB A hane + DVI hane + Audio x 2] - [USB B hane + DVI hane + Audio x 2].
Tillverkarens artikelnr: 2L-7D02U
 
KSE-D25D25-180 KSE-D25D25-180
1.8m RS232 seriell kabel [DB25 hane] - [DB25 hane] 1:1-kopplad
Tillverkarens artikelnr: AK7222
 
KUSB2-ABM5-180BK KUSB2-ABM5-180BK
1.8m USB2.0 kabel [Typ A hane] - [Typ mini B, 5-pin hane]. Svart
Tillverkarens artikelnr: 50767
 
KUSB2-AAF-180BG KUSB2-AAF-180BG
1.8m USB2.0 kabel [Typ A hane]-[Typ A hona] förlängningskabel. Beige.
Tillverkarens artikelnr: 50960
 
KUSB2-ABM4-180BK KUSB2-ABM4-180BK
1.8m USB2.0 kabel [Typ A hane]-[Typ B Mini 4pin hane]. Svart.
Tillverkarens artikelnr: SB2422
 
KUSB2-AB-180BK KUSB2-AB-180BK
1.8m USB2.0 kabel [Typ A hane]-[Typ B hane]. Svart.
Tillverkarens artikelnr: KUSB2-AB-180BK
 
KUSB2-ABM-180BG KUSB2-ABM-180BG
1.8m USB2.0 kabel [Typ A hane]-[Typ B mini 4-pin hane]. Svart.
Tillverkarens artikelnr: SB2432
 
KUSB2-ABMICRO-180 KUSB2-ABMICRO-180
1.8m USB2.0 kabel [Typ A hane]-[Typ Micro B hane]
Tillverkarens artikelnr: 93181
 
KUSB3-AA-180BK KUSB3-AA-180BK
1.8m USB3.0 kabel [Typ A hane]-[Typ A hane] svart.
Tillverkarens artikelnr: 93928
 
KUSB3-AAF-180BK KUSB3-AAF-180BK
1.8m USB3.0 kabel [Typ A hane]-[Typ A hona] svart.
Tillverkarens artikelnr: 93998
 
KUSB3-AB-180BK KUSB3-AB-180BK
1.8m USB3.0 kabel [Typ A hane]-[Typ B hane] svart.
Tillverkarens artikelnr: 93655
 
KUSB3-ABM-180BK KUSB3-ABM-180BK
1.8m USB3.0 kabel [Typ A hane]-[Typ Micro-B hane] svart.
Tillverkarens artikelnr: 95026
 
KPW-SEBKF-180 KPW-SEBKF-180
1.8m förlängning för apparatkablage/UPS, [C13 hona] - [C14 hane]
Tillverkarens artikelnr: AK5030
 
KPW-SE3PBK-180 KPW-SE3PBK-180
1.8m notebookkabel [CEE 7/4 hane] - [C5 hona]. Svart.
Tillverkarens artikelnr: 68004
 
KVGA-D15T-180 KVGA-D15T-180
1.8m ultratunn VGA-kabel [Typ HD15 hane] - [Typ HD15 hane]
Tillverkarens artikelnr: AK9632
 
KNW-SFTP6SO-100BK KNW-SFTP6SO-100BK
100m SVART SOLID SFTP Cat6 Nätverkskabel utan kontakter. För UTOMHUSBRUK. På Rulle
Tillverkarens artikelnr: 57197
 
KNW-SSTP6-1000BU KNW-SSTP6-1000BU
10m BLÅ SSTP PIMF Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: KNW-SSTP6-1000BU
 
KNW-UTP6-1000BU KNW-UTP6-1000BU
10m BLÅ UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68442
 
KVGA-DVIMF-1000 KVGA-DVIMF-1000
10m DVI-förlängningskabel [DVI-D Dual link (24+1) hona] - [DVI-D Dual link (24+1) hane].
Tillverkarens artikelnr: 68082
 
KVGA-DVIDVI-1000GY KVGA-DVIDVI-1000GY
10m DVI-kabel [DVI-D Dual link (24+1) hane] - [DVI-D Dual link (24+1) hane].
Tillverkarens artikelnr: 68085
 
KVGA-DVIDVIS-1000 KVGA-DVIDVIS-1000
10m DVI-kabel [DVI-D Single link (18+1) hane] - [DVI-D Single link (18+1) hane]
Tillverkarens artikelnr: 68088
 
KVGA-DVIDVII-1000 KVGA-DVIDVII-1000
10m DVI-kabel [DVI-I Dual link (24+5) hane] - [DVI-I Dual link (24+5) hane]
Tillverkarens artikelnr: 50986
 
KNW-SSTP6-1000 KNW-SSTP6-1000
10m GRÅ S/FTP (PiMF) Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: KNW-SSTP6-1000
 
KNW-SSTP6A-1000 KNW-SSTP6A-1000
10m GRÅ SSTP Cat6A skärmad nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: 93701
 
KNW-UTP6-1000 KNW-UTP6-1000
10m GRÅ UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68444
 
KNW-SSTP6-1000GN KNW-SSTP6-1000GN
10m GRÖN SSTP PIMF Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: KNW-SSTP6-1000GN
 
KNW-UTP6-1000GN KNW-UTP6-1000GN
10m GRÖN UTP Cat6 Nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68445
 
KNW-SSTP6-1000YE KNW-SSTP6-1000YE
10m GUL SSTP PIMF Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: KNW-SSTP6-1000YE
 
KNW-UTP6-1000YE KNW-UTP6-1000YE
10m GUL UTP Cat6 Nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68443
 
KVGA-HDMIDVI-1000 KVGA-HDMIDVI-1000
10m HDMI till DVI-kabel [HDMI A 19-pin hane] - [DVI-D Single link (18+1) hane]
Tillverkarens artikelnr: 51584
 
KFS-LCLC-1000 KFS-LCLC-1000
10m LC-LC singlemode 9/125 fiber, yd 3mm
Tillverkarens artikelnr: KFS-LCLC-1000
 
KFS-SCLC-1000 KFS-SCLC-1000
10m LC-SC Singlemode fiberkabel, 9/125 duplex. Ytterdiameter 2,8mm, gul. [2 x LC <-> 2 x SC]
 
KFM-SCLC50-1000 KFM-SCLC50-1000
10m LC-SC multimode 50/125 duplex fiber OM3
Tillverkarens artikelnr: KFM-SCLC50-1000
 
KFM-SCLC-1000 KFM-SCLC-1000
10m LC-SC multimode 62,5/125 duplex fiber OM1
 
KNW-UTP6-1000OR KNW-UTP6-1000OR
10m ORANGE UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 05-8149
 
OWC-TBC-1000BK OWC-TBC-1000BK
10m OWC Thunderbolt 2 Optical Cable - Black (in retail packaging)
Tillverkarens artikelnr: OWCCBLOPTTB10M
 
KNW-SFTP6X-1000HRD KNW-SFTP6X-1000HRD
10m RÖD KORSAD SFTP Cat6 LSZH - halogenfri nätverkskabel (05-8269)
 
KNW-UTP6X-1000HRD KNW-UTP6X-1000HRD
10m RÖD KORSAD UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 05-8169
 
KNW-SSTP6-1000RD KNW-SSTP6-1000RD
10m RÖD SSTP PIMF Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: KNW-SSTP6-1000RD
 
KNW-UTP6-1000RD KNW-UTP6-1000RD
10m RÖD UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68446
 
KFS-SCSC-1000 KFS-SCSC-1000
10m SC-SC Singlemode fiberkabel, 9/125 duplex. Ytterdiameter 2,8mm, gul
 
KFS-SCST-1000 KFS-SCST-1000
10m ST-SC Singlemode OS1 fiberkabel 9/125 duplex [2x ST]-[2x SC]
Tillverkarens artikelnr: RL2910
 
KNW-SSTP6-1000BK KNW-SSTP6-1000BK
10m SVART SSTP PIMF Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: KNW-SSTP6-1000BK
 
KNW-UTP6-1000BK KNW-UTP6-1000BK
10m SVART UTP Cat6 Nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68678
 
KVGA-D15MF-1000 KVGA-D15MF-1000
10m VGA förlängningskabel [Typ HD15 hane] - [Typ HD15 hona]
Tillverkarens artikelnr: 50488
 
KNW-UTP6-1000WH KNW-UTP6-1000WH
10m VITGRÅ UTP Cat6 Nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68634
 
KPW-C74C74F-1000WH KPW-C74C74F-1000WH
10m förlängningskabel [CEE 7/4 hona] - [CEE 7/4 hane vinklad]. Vit
Tillverkarens artikelnr: 93089
 
KMO-DB9FDB25M-1000 KMO-DB9FDB25M-1000
10m kabel [DB-9 hona] - [DB-25 hane]
Tillverkarens artikelnr: 05-0348
 
KAUD-2XRCA35-1000 KAUD-2XRCA35-1000
10m ljudkabel [Typ 3.5mm stereoplugg hane] - [Typ 2xRCA (Cinch) hane]
Tillverkarens artikelnr: 50441
 
KFM-LCLC50-1000 KFM-LCLC50-1000
10m multimode 50/125 LC-LC duplex fiber
Tillverkarens artikelnr: 17-0046
 
KFM-SCSC-1000 KFM-SCSC-1000
10m multimode 62,5/125 SC-SC duplex fiber
Tillverkarens artikelnr: RL3010
 
KMO-D9FD9F-1000 KMO-D9FD9F-1000
10m seriell anslutningskabel [DB9 hona] - [DB9 hona] 1:1-kopplad
Tillverkarens artikelnr: AK2319
 
KSE-D9D9F-1000 KSE-D9D9F-1000
10m seriell skrivarkabel [DB9 hona] - [DB9 hane]
Tillverkarens artikelnr: AK7316
 
KVI-HDMI-1000WH KVI-HDMI-1000WH
10m vitt HDMI-kablage [Typ A hane] - [Typ A hane] (HDMI 2.1)
Tillverkarens artikelnr: 34257
 
KPW-AA-USBMC KPW-AA-USBMC
12-24V mobilladdare för alla mobiltelefoner med MicroUSB (Typ B 5-pin)
Tillverkarens artikelnr: 42438
 
CAR-USBA2-21A CAR-USBA2-21A
12V/24V => 2x 5V USB-A (max 2.1A) för laddning av telefon, padda. GPS, kamera etc i cigarettuttag
Tillverkarens artikelnr: 63418
 
KNW-UTP6X-1500BK KNW-UTP6X-1500BK
15 m SVART KORSAD UTP Cat6 med röda kontaktdon [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: IB8115
 
KNW-UTP6-1500BU KNW-UTP6-1500BU
15m BLÅ UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68447
 
KVGA-DVIDVII-1500 KVGA-DVIDVII-1500
15m DVI-kabel [DVI-I Dual link (24+5) hane] - [DVI-I Dual link (24+5) hane]
Tillverkarens artikelnr: 50987
 
KNW-SSTP6-1500 KNW-SSTP6-1500
15m GRÅ S/FTP (PiMF) Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: 50892
 
KNW-UTP6-1500 KNW-UTP6-1500
15m GRÅ UTP Cat6 Nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68449
 
KNW-UTP6-1500GN KNW-UTP6-1500GN
15m GRÖN UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68450
 
KNW-UTP6-1500YE KNW-UTP6-1500YE
15m GUL UTP Cat6 Nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68448
 
KFM-LCLC-1500 KFM-LCLC-1500
15m LC-LC Multimode 62,5/125 fiber
Tillverkarens artikelnr: KFM-LCLC-1500
 
KFS-LCLC-1500 KFS-LCLC-1500
15m LC-LC singlemode 9/125 fiber, yd 3mm
Tillverkarens artikelnr: KFS-LCLC-1500
 
KFM-SCLC-1500 KFM-SCLC-1500
15m LC-SC multimode 62,5/125 duplex fiber OM1
 
KNW-SSTP6A-1500RD KNW-SSTP6A-1500RD
15m RÖD S/FTP PIMF Cat6A nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: 94150
 
KNW-SSTP6-1500RD KNW-SSTP6-1500RD
15m RÖD SSTP PIMF Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: 68284
 
KNW-UTP5E-1500SRD KNW-UTP5E-1500SRD
15m RÖD UTP Cat5e nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: IB5515
 
KNW-UTP6-1500RD KNW-UTP6-1500RD
15m RÖD UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68451
 
KNW-UTP6-1500BK KNW-UTP6-1500BK
15m SVART UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68679
 
KVGA-D15-1500 KVGA-D15-1500
15m VGA-kabel [Typ HD15 hane] - [Typ HD15 hane], Svart.
Tillverkarens artikelnr: 68139
 
KNW-UTP6-1500WH KNW-UTP6-1500WH
15m VITGRÅ UTP Cat6 Nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68639
 
KVI-HDMI-1500WH KVI-HDMI-1500WH
15m vitt HDMI-kablage [Typ A hane] - [Typ A hane] (HDMI 2.1)
Tillverkarens artikelnr: 31898
 
QLO-SFP-16G QLO-SFP-16G
16Gbps SFP+ FC för Qlogic
Tillverkarens artikelnr: QLO-SFP-16G
 
KNW-SSTP6-100BU KNW-SSTP6-100BU
1m BLÅ SSTP Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: 68267
 
KNW-UTP6-100BU KNW-UTP6-100BU
1m BLÅ UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68437
 
KVID-DPDVID-100 KVID-DPDVID-100
1m DisplayPort-DVI-D kablage [Typ Displayport 20-pin hane] - [Typ DVI-D 24+1 hane]
Tillverkarens artikelnr: 51960
 
KVID-DPHDMI-100 KVID-DPHDMI-100
1m DisplayPort-HDMI kablage [Typ Displayport 20-pin hane] - [Typ HDMI 19-pin hane]
Tillverkarens artikelnr: 51956
 
KVID-DP-100 KVID-DP-100
1m DisplayPort-kablage [Typ 20-pin hane] - [Typ 20-pin hane]
Tillverkarens artikelnr: 38798
 
KFW-44-100GY KFW-44-100GY
1m FireWire 4/4 IEEE1394 kabel [4-pin hane]-[4-pin hane]
Tillverkarens artikelnr: KFW-44-100GY
 
KFW-46-100GY KFW-46-100GY
1m FireWire 4/6 IEEE1394 kabel [4-pin hane]-[6-pin hane]
Tillverkarens artikelnr: FW1410
 
KFW-96-100BK KFW-96-100BK
1m FireWire 9/6 IEEE1394b kabel [9-pin hane]-[6-pin hane]
Tillverkarens artikelnr: FW9610
 
KNW-SSTP6-100 KNW-SSTP6-100
1m GRÅ S/FTP (PiMF) Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: KNW-SSTP6-100
 
KNW-SSTP6A-100 KNW-SSTP6A-100
1m GRÅ SSTP Cat6A skärmad nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: 93680
 
KNW-UTP6-100 KNW-UTP6-100
1m GRÅ UTP Cat6 Nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68439
 
KNW-SSTP6-100GN KNW-SSTP6-100GN
1m GRÖN SSTP PIMF Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: 68289
 
KNW-UTP6-100GN KNW-UTP6-100GN
1m GRÖN UTP Cat6 Nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68440
 
KNW-SSTP6-100YE KNW-SSTP6-100YE
1m GUL SSTP PIMF Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: 68300
 
KNW-UTP6-100YE KNW-UTP6-100YE
1m GUL UTP Cat6 Nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68438
 
KFM-LCLC-100 KFM-LCLC-100
1m LC-LC Multimode 62,5/125 fiber
Tillverkarens artikelnr: KFM-LCLC-100
 
KFS-LCLC-100 KFS-LCLC-100
1m LC-LC singlemode 9/125 fiber, yd 3mm
Tillverkarens artikelnr: KFS-LCLC-100
 
KFS-SCLC-100 KFS-SCLC-100
1m LC-SC Singlemode fiberkabel, 9/125 duplex. Ytterdiameter 2,8mm, gul. [2 x LC <-> 2 x SC]
 
KFM-SCLC-100 KFM-SCLC-100
1m LC-SC multimode 62,5/125 duplex fiber OM1
 
KVID-DPMDP-100 KVID-DPMDP-100
1m MiniDisplayPort till DisplayPort kablage [Mini DisplayPort hane] - [DisplayPort hane]
Tillverkarens artikelnr: 52858
 
KVI-DPMHDMI-100WH KVI-DPMHDMI-100WH
1m MiniDisplayPort till HDMI-kabel [Mini DisplayPort hane] - [HDMI hane]
Tillverkarens artikelnr: 52860
 
KVI-DPMHDMIF-100WH KVI-DPMHDMIF-100WH
1m MiniDisplayPort till HDMI-kabel [Mini DisplayPort hane] - [HDMI hona]
 
KVI-DPM-100WH KVI-DPM-100WH
1m MiniDisplayPort till MiniDisplayPort-kabel [Mini DisplayPort hane] - [Mini DisplayPort hane]
Tillverkarens artikelnr: 52850
 
KNW-SSTP6-100OR KNW-SSTP6-100OR
1m ORANGE SSTP Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: 93468
 
KNW-UTP6-100OR KNW-UTP6-100OR
1m ORANGE UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 05-8141
 
OWC-TBC-100BK OWC-TBC-100BK
1m OWC Thunderbolt 2 Cable - Black (in retail packaging)
Tillverkarens artikelnr: OWCCBLTB1MBK
 
KNW-SFTP6X-100HRD KNW-SFTP6X-100HRD
1m RÖD KORSAD SFTP Cat6 LSZH - halogenfri nätverkskabel (05-8261)
Tillverkarens artikelnr: 05-8261
 
KNW-SSTP6-100RD KNW-SSTP6-100RD
1m RÖD SSTP PIMF Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: KNW-SSTP6-100RD
 
KNW-UTP6-100RD KNW-UTP6-100RD
1m RÖD UTP Cat6 nätverkskabe [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68441
 
KFS-SCSC-100 KFS-SCSC-100
1m SC-SC Singlemode fiberkabel, 9/125 duplex. Ytterdiameter 2,8mm, gul
Tillverkarens artikelnr: KFS-SCSC-100
 
KFM-SCSC-100 KFM-SCSC-100
1m SC-SC multimode 62,5/125 duplex fiber
Tillverkarens artikelnr: RL3001
 
KNW-SSTP6-100BK KNW-SSTP6-100BK
1m SVART SSTP Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: 68693
 
KNW-UTP6-100BK KNW-UTP6-100BK
1m SVART UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68677
 
KUSB-AA-100 KUSB-AA-100
1m USB kabel [Typ A hane]-[Typ A hane]. Grå.
Tillverkarens artikelnr: AA1-1.0M
 
KUSB2-AB-100BK KUSB2-AB-100BK
1m USB2.0 kabel [Typ A hane]-[Typ B hane]. Svart.
Tillverkarens artikelnr: KUSB2-AB-100BK
 
KUSB2-AAF-100 KUSB2-AAF-100
1m USB2.0-kabel [Typ A hane]-[Typ A hona] förlängningskabel. Transparent med svarta kontakter.
Tillverkarens artikelnr: C-235-1MB
 
KNW-UTP6-100WH KNW-UTP6-100WH
1m VITGRÅ UTP Cat6 Nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68633
 
KSATA-E150E-100 KSATA-E150E-100
1m eSATA 150 extern kabel
Tillverkarens artikelnr: 68174
 
KFM-STLC-100 KFM-STLC-100
1m multimode 62,5/125 LC-ST fiber
Tillverkarens artikelnr: RL7001
 
KFM-MTRJMTRJ-100 KFM-MTRJMTRJ-100
1m multimode 62,5/125 MTRJ-MTRJ fiber
Tillverkarens artikelnr: RL6001
 
KFM-SCMTRJ-100 KFM-SCMTRJ-100
1m multimode 62,5/125 MTRJ-SC fiber
Tillverkarens artikelnr: RL5001
 
KFM-STMTRJ-100 KFM-STMTRJ-100
1m multimode 62,5/125 MTRJ-ST fiber
Tillverkarens artikelnr: RL4001
 
KFM-SCST-100 KFM-SCST-100
1m multimode 62,5/125 ST-SC fiber
Tillverkarens artikelnr: RL2001
 
KFM-STST-100 KFM-STST-100
1m multimode 62,5/125 ST-ST fiber
Tillverkarens artikelnr: RL1001
 
KUSBC-C3G2-100BK KUSBC-C3G2-100BK
1m svart USB-C till USB-C USB 3.1 Generation 2 kablage [USB-C hane] - [USB-C hane], 71468
Tillverkarens artikelnr: 71468
 
KNW-UTP6X-200HRD KNW-UTP6X-200HRD
2 m RÖD KORSAD UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 05-8162
 
KAUD-3535-250 KAUD-3535-250
2.5m Audio-/Videokabel [Typ 3.5mm stereoplugg hane] - [Typ 3.5 mm stereoplugg hane]
Tillverkarens artikelnr: 51659
 
HC-95-250 HC-95-250
2.5m Clicktronic hemmabio Audiokabel [3.5mm 3-polig hane] - [3.5mm 3-polig hane]
Tillverkarens artikelnr: HC95-250
 
KNW-UTP5E-2000SBU KNW-UTP5E-2000SBU
20m BLÅ UTP Cat5e nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: IB5620
 
KNW-UTP6-2000BU KNW-UTP6-2000BU
20m BLÅ UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68402
 
KNW-SSTP6-2000 KNW-SSTP6-2000
20m GRÅ S/FTP (PiMF) Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: KNW-SSTP6-200
 
KNW-UTP6-2000 KNW-UTP6-2000
20m GRÅ UTP Cat6 Nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68404
 
KNW-UTP6-2000GN KNW-UTP6-2000GN
20m GRÖN UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68405
 
KNW-UTP6-2000YE KNW-UTP6-2000YE
20m GUL UTP Cat6 Nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68403
 
KFS-SCLC-2000 KFS-SCLC-2000
20m LC-SC Singlemode fiberkabel, 9/125 duplex. Ytterdiameter 2,8mm, gul. [2 x LC <-> 2 x SC]
 
OWC-TBC-2000BK OWC-TBC-2000BK
20m OWC Thunderbolt 2 Optical Cable - Black (in retail packaging)
Tillverkarens artikelnr: OWCCBLOPTTB20M
 
KNW-SSTP6-2000RD KNW-SSTP6-2000RD
20m RÖD SSTP PIMF Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: 68285
 
KNW-UTP6-2000RD KNW-UTP6-2000RD
20m RÖD UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68406
 
KFS-SCSC-2000 KFS-SCSC-2000
20m SC-SC Singlemode fiberkabel, 9/125 duplex. Ytterdiameter 2,8mm, gul
 
KNW-UTP6X-2000BK KNW-UTP6X-2000BK
20m SVART KORSAD UTP Cat6 med röda kontaktdon [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: IB8120
 
KNW-UTP6-2000BK KNW-UTP6-2000BK
20m SVART UTP Nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68681
 
KVGA-D15MF-2000 KVGA-D15MF-2000
20m VGA förlängningskabel [Typ HD15 hane] - [Typ HD15 hona]
Tillverkarens artikelnr: 68143
 
KNW-SSTP6-2000WH KNW-SSTP6-2000WH
20m VIT SSTP PIMF Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: 93506
 
KNW-UTP6-2000WH KNW-UTP6-2000WH
20m VITGRÅ UTP Cat6 Nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68640
 
KFM-LCLC50-2000 KFM-LCLC50-2000
20m multimode 50/125 LC-LC duplex fiber
Tillverkarens artikelnr: 17-1320
 
KFM-SCSC-20M KFM-SCSC-20M
20m multimode 62,5/125 SC-SC duplex fiber
Tillverkarens artikelnr: EC3020
 
KPW-C14C74F-23 KPW-C14C74F-23
23cm adapterkabel [CEE 7/4 hona] - [C14 hane]. Svart
Tillverkarens artikelnr: 93986
 
KNW-SSTP6-2500 KNW-SSTP6-2500
25m GRÅ S/FTP (PiMF) Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: 95646
 
KNW-SSTP6-2500WH KNW-SSTP6-2500WH
25m VIT SSTP PIMF Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: 95656
 
KNW-UTP6-2500WH KNW-UTP6-2500WH
25m VITGRÅ UTP Cat6 Nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 95661
 
KFM-LCLC50-2500 KFM-LCLC50-2500
25m multimode 50/125 LC-LC duplex fiber
Tillverkarens artikelnr: 17-1322
 
KAUD-RCA-200 KAUD-RCA-200
2m Audio-/Videokabel [Typ 1xRCA (Cinch) hane] - [Typ 1xRCA (Cinch) hane]
Tillverkarens artikelnr: 50267
 
KAUD-2XRCA-200 KAUD-2XRCA-200
2m Audio-/Videokabel [Typ 2 x RCA (Cinch) hane] - [2 x RCA (Cinch) hane]
Tillverkarens artikelnr: 50433
 
KAUD-35MF-200 KAUD-35MF-200
2m Audio-/Videokabel [Typ 3.5mm stereoplugg hona] - [Typ 3.5mm stereoplugg hane]
Tillverkarens artikelnr: AK2250
 
KNW-SSTP6-200HBU KNW-SSTP6-200HBU
2m BLÅ SSTP PIMF Cat6 nätverkskabel - Halogenfri
Tillverkarens artikelnr: KNW-SSTP6-200HBU
 
KNW-UTP6-200BU KNW-UTP6-200BU
2m BLÅ UTP Cat6 Nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68452
 
KVGA-DVIMF-200 KVGA-DVIMF-200
2m DVI-förlängningskabel [DVI-D Dual link (24+1) hona] - [DVI-D Dual link (24+1) hane]
Tillverkarens artikelnr: 50855
 
KVGA-DVIIMF-200 KVGA-DVIIMF-200
2m DVI-förlängningskabel [DVI-I Dual link (24+5) hona] - [DVI-I Dual link (24+5) hane]
Tillverkarens artikelnr: AK3730
 
KVGA-DVIDVI-200 KVGA-DVIDVI-200
2m DVI-kabel [DVI-D Dual link (24+1) hane] - [DVI-D Dual link (24+1) hane]
Tillverkarens artikelnr: 93110
 
KVID-DPDVID-200 KVID-DPDVID-200
2m DisplayPort-DVI-D kablage [Typ Displayport 20-pin hane] - [Typ DVI-D 24+1 hane]
Tillverkarens artikelnr: 51961
 
KVID-DPHDMI-200 KVID-DPHDMI-200
2m DisplayPort-HDMI kablage [Typ Displayport 20-pin hane] - [Typ HDMI 19-pin hane]
Tillverkarens artikelnr: 51957
 
KVID-DP-200 KVID-DP-200
2m DisplayPort-kablage 1.3/1.4, 8K, guldpläterad [Typ 20-pin hane] - [Typ 20-pin hane]
Tillverkarens artikelnr: 76793
 
KFW-44-200GY KFW-44-200GY
2m FireWire 4/4 IEEE1394 kabel [4-pin hane]-[4-pin hane]
Tillverkarens artikelnr: FW1220
 
KNW-SSTP6-200 KNW-SSTP6-200
2m GRÅ S/FTP (PIMF) Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: KNW-SSTP6-200
 
KNW-SSTP6A-200 KNW-SSTP6A-200
2m GRÅ SSTP Cat6A skärmad nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: 93741
 
KNW-UTP6-200 KNW-UTP6-200
2m GRÅ UTP Cat6 Nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68454
 
KNW-SFTP5E-200GY KNW-SFTP5E-200GY
2m GRÅ/BEIGE SFTP Cat5e nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: IB7202
 
KNW-UTP6-200GN KNW-UTP6-200GN
2m GRÖN UTP Cat6 Nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68400
 
KNW-SSTP6-200YE KNW-SSTP6-200YE
2m GUL SSTP Cat6 LSZH - halogenfri nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: KNW-SSTP6-200YE
 
KNW-UTP6-200YE KNW-UTP6-200YE
2m GUL UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68453
 
KVGA-HDMIDVI-200 KVGA-HDMIDVI-200
2m HDMI till DVI-kabel [HDMI A 19-pin hane] - [DVI-D Single link (18+1) hane]
Tillverkarens artikelnr: 50580
 
KFSM-LCSC-200 KFSM-LCSC-200
2m LC (singlemode) - SC (multimode) Modal Conditional Patch kablage.
 
KFM-LCLC-200 KFM-LCLC-200
2m LC-LC Multimode 62,5/125 fiber
Tillverkarens artikelnr: RL9002
 
KFS-LCLC-200 KFS-LCLC-200
2m LC-LC singlemode 9/125 fiber, yd 3mm
Tillverkarens artikelnr: KFS-LCLC-200
 
KFS-SCLC-200 KFS-SCLC-200
2m LC-SC Singlemode fiberkabel, 9/125 duplex. Ytterdiameter 2,8mm, gul. [2 x LC <-> 2 x SC]
 
KFM-SCLC50-200 KFM-SCLC50-200
2m LC-SC multimode 50/125 duplex fiber OM3
Tillverkarens artikelnr: KFM-SCLC50-200
 
KFM-SCLC-200 KFM-SCLC-200
2m LC-SC multimode 62,5/125 duplex fiber OM1
 
KVI-DPMHDMI-200WH KVI-DPMHDMI-200WH
2m MiniDisplayPort till HDMI-kabel [Mini DisplayPort hane] - [HDMI hane]
Tillverkarens artikelnr: 52861
 
KNW-SSTP6-200OR KNW-SSTP6-200OR
2m ORANGE SSTP Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: 93471
 
KNW-UTP6-200OR KNW-UTP6-200OR
2m ORANGE UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 05-8142
 
OWC-TBC-200BK OWC-TBC-200BK
2m OWC Thunderbolt 2 Cable - Black (in retail packaging)
Tillverkarens artikelnr: OWCCBLTB2MBK
 
OWC-TB3C20-200BK OWC-TB3C20-200BK
2m OWC Thunderbolt 3 20Gb/s and USB-C 10Gb/s Cable Black, CBLT3P2.0B
Tillverkarens artikelnr: OWCCBLT3P2.0BP
 
KNW-SFTP6X-200HRD KNW-SFTP6X-200HRD
2m RÖD KORSAD SFTP Cat6 LSZH - halogenfri nätverkskabel (05-8262)
Tillverkarens artikelnr: 05-8262
 
KNW-SSTP6-200RD KNW-SSTP6-200RD
2m RÖD SSTP PIMF Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: 68279
 
KNW-UTP5E-200SRD KNW-UTP5E-200SRD
2m RÖD UTP Cat5e nätverkskabel.
Tillverkarens artikelnr: IB5502
 
KNW-UTP6-200RD KNW-UTP6-200RD
2m RÖD UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68401
 
KSAS-4444-200 KSAS-4444-200
2m SAS [miniSAS SFF8644] - [miniSAS SFF8644] extern kabel
Tillverkarens artikelnr: IRE-4444-2
 
KSAS-8888-200 KSAS-8888-200
2m SAS/SATA [miniSAS-26 SFF8088] - [miniSAS-26 SFF8088] extern kabel
 
KNW-UTP6-200BK KNW-UTP6-200BK
2m SVART UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68680
 
KUSB2-AA-200BG KUSB2-AA-200BG
2m USB2.0 kabel [Typ A hane]-[Typ A hane]. Beige.
Tillverkarens artikelnr: 50796
 
KVGA-D15MF-200 KVGA-D15MF-200
2m VGA förlängningskabel [Typ HD15 hane] - [Typ HD15 hona]
Tillverkarens artikelnr: 50136
 
KVGA-D15-200 KVGA-D15-200
2m VGA-kabel [Typ HD15 hane] - [Typ HD15 hane], Svart.
Tillverkarens artikelnr: 50135
 
KNW-SSTP6-200WH KNW-SSTP6-200WH
2m VIT SSTP PIMF Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: KNW-SSTP6-200WH
 
KNW-UTP6-200WH KNW-UTP6-200WH
2m VITGRÅ UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68635
 
KPW-C19C20-200 KPW-C19C20-200
2m anslutningskabel [C19 hona] - [C20 hane], svart
Tillverkarens artikelnr: AK5023
 
KAUD-2XRCA35-200 KAUD-2XRCA35-200
2m ljudkabel [Typ 3.5mm stereoplugg hane] - [Typ 2xRCA (Cinch) hane]
Tillverkarens artikelnr: AK2230
 
KFM-STLC-200 KFM-STLC-200
2m multimode 62,5/125 LC-ST fiber
Tillverkarens artikelnr: RL7002
 
KFM-MTRJMTRJ-200 KFM-MTRJMTRJ-200
2m multimode 62,5/125 MTRJ-MTRJ fiber
Tillverkarens artikelnr: KFM-MTRJMTRJ-200
 
KFM-SCMTRJ-200 KFM-SCMTRJ-200
2m multimode 62,5/125 MTRJ-SC fiber
Tillverkarens artikelnr: RL5002
 
KFM-STMTRJ-200 KFM-STMTRJ-200
2m multimode 62,5/125 MTRJ-ST fiber
Tillverkarens artikelnr: RL4002
 
KFM-SCSC-200 KFM-SCSC-200
2m multimode 62,5/125 SC-SC duplex fiber
Tillverkarens artikelnr: RL3002
 
KFM-SCST-200 KFM-SCST-200
2m multimode 62,5/125 ST-SC fiber
Tillverkarens artikelnr: RL2002
 
KFM-STST-200 KFM-STST-200
2m multimode 62,5/125 ST-ST fiber
Tillverkarens artikelnr: RL1002
 
KVI-HDMI-200 KVI-HDMI-200
2m svart HDMI-kabel [Typ A hane] - [Typ A hane] (HDMI 1.4)
Tillverkarens artikelnr: 51820
 
KVI-HDMI-200WH KVI-HDMI-200WH
2m vitt HDMI-kablage [Typ A hane] - [Typ A hane] (HDMI 2.1)
Tillverkarens artikelnr: 31893
 
KNW-SSTP6-300BU KNW-SSTP6-300BU
3 m BLÅ SSTP PIMF Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: KNW-SSTP6-300BU
 
KNW-UTP5E-300SGN KNW-UTP5E-300SGN
3 m GRÖN UTP Cat5e nätverkskabel.
Tillverkarens artikelnr: IB5703
 
KNW-SFTP6X-300HRD KNW-SFTP6X-300HRD
3 m RÖD KORSAD SFTP Cat6 LSZH - halogenfri nätverkskabel (05-8263)
Tillverkarens artikelnr: 05-8263
 
KAUD-35FF-AD KAUD-35FF-AD
3.5mm adapter [3,5mm stereo hona] - [3,5mm stereo hona]
Tillverkarens artikelnr: 11884
 
KNW-SFTP6SO-305GY KNW-SFTP6SO-305GY
305m GRÅ SOLID SSTP Cat6 Nätverkskabel utan kontakter. Rulle
Tillverkarens artikelnr: 50978
 
KVID-DPX-3000 KVID-DPX-3000
30m DisplayPort Extenderkablage [DisplayPort hona] - [DisplayPort hona]
Tillverkarens artikelnr: M1-5000-30
 
KNW-SSTP6-3000 KNW-SSTP6-3000
30m GRÅ S/FTP (PiMF) Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: 50894
 
OWC-TBC-3000BK OWC-TBC-3000BK
30m OWC Thunderbolt 2 Optical Cable - Black (in retail packaging)
Tillverkarens artikelnr: OWCCBLOPTTB30M
 
KFS-SCSC-3000 KFS-SCSC-3000
30m SC-SC Singlemode fiberkabel, 9/125 duplex. Ytterdiameter 2,8mm, gul
 
KNW-SSTP6-3000BK KNW-SSTP6-3000BK
30m SVART SSTP PIMF Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: KNW-SSTP6-3000BK
 
KNW-SSTP6-3000WH KNW-SSTP6-3000WH
30m VIT SSTP PIMF Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: 93508
 
KFM-SCSC-3000 KFM-SCSC-3000
30m multimode 62,5/125 SC-SC duplex fiber
Tillverkarens artikelnr: EC3030
 
KAUD-2XRCA-300 KAUD-2XRCA-300
3m Audio-/Videokabel [Typ 2xRCA (Cinch) hane] - [Typ 2xRCA (Cinch) hane]
Tillverkarens artikelnr: 50119
 
KNW-SSTP6A-300BU KNW-SSTP6A-300BU
3m BLÅ SSTP Cat6A skärmad nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: 93779
 
KNW-SSTP6-300HBU KNW-SSTP6-300HBU
3m BLÅ SSTP PIMF Cat6 nätverkskabel - Halogenfri
Tillverkarens artikelnr: KNW-SSTP6-300HBU
 
KNW-UTP5E-300BU KNW-UTP5E-300BU
3m BLÅ UTP Cat5e nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: IB5603
 
KNW-UTP6-300BU KNW-UTP6-300BU
3m BLÅ UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68407
 
KVGA-DVIMF-300 KVGA-DVIMF-300
3m DVI-förlängningskabel [DVI-D Dual link (24+1) hona] - [DVI-D Dual link (24+1) hane]
Tillverkarens artikelnr: 68080
 
KVGA-DVIDVI-300 KVGA-DVIDVI-300
3m DVI-kabel [DVI-D Dual link (24+1) hane] - [DVI-D Dual link (24+1) hane]
Tillverkarens artikelnr: 68083
 
KVGA-DVIID15-300 KVGA-DVIID15-300
3m DVI-kabel [Typ DVI-A 12+5 hane] - [Typ VGA HD15 hane].
Tillverkarens artikelnr: 93261
 
KVID-DPDVID-300 KVID-DPDVID-300
3m DisplayPort-DVI-D kablage [Typ Displayport 20-pin hane] - [Typ DVI-D 24+1 hane]
Tillverkarens artikelnr: 51962
 
KVID-DPHDMI-300 KVID-DPHDMI-300
3m DisplayPort-HDMI kablage [Typ Displayport 20-pin hane] - [Typ HDMI 19-pin hane]
Tillverkarens artikelnr: 51737
 
KVID-DP-300 KVID-DP-300
3m DisplayPort-kablage [Typ 20-pin hane] - [Typ 20-pin hane]
Tillverkarens artikelnr: 51954
 
KFW-44-300GY KFW-44-300GY
3m FireWire 4/4 IEEE1394 kabel [4-pin hane]-[4-pin hane]
Tillverkarens artikelnr: 50348
 
KFW-46-300GY KFW-46-300GY
3m FireWire 4/6 IEEE1394 kabel [4-pin hane]-[6-pin hane]
Tillverkarens artikelnr: 50345
 
KFW-66-300GY KFW-66-300GY
3m FireWire 6/6 IEEE1394 kabel [6-pin hane]-[6-pin hane]
Tillverkarens artikelnr: 50351
 
KFW-99-300BK KFW-99-300BK
3m FireWire 9/9 IEEE1394b kabel [9-pin hane]-[9-pin hane]
Tillverkarens artikelnr: 68186
 
KNW-SSTP6-300 KNW-SSTP6-300
3m GRÅ S/FTP (PiMF) Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: KNW-SSTP6-300
 
KNW-SSTP6A-300 KNW-SSTP6A-300
3m GRÅ SSTP Cat6A skärmad nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: 93782
 
KNW-UTP6-300 KNW-UTP6-300
3m GRÅ UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68409
 
KNW-SSTP6-300HGN KNW-SSTP6-300HGN
3m GRÖN SSTP Cat6 LSZH - halogenfri nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: KNW-SSTP6-300HGN
 
KNW-SSTP6-300GN KNW-SSTP6-300GN
3m GRÖN SSTP PIMF Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: KNW-SSTP6-300GN
 
KNW-UTP6-300GN KNW-UTP6-300GN
3m GRÖN UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68410
 
KNW-SSTP6-300YE KNW-SSTP6-300YE
3m GUL SSTP Cat6 LSZH - halogenfri nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: KNW-SSTP6-300YE
 
KNW-UTP6-300YE KNW-UTP6-300YE
3m GUL UTP Cat6 Nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68408
 
KVGA-HDMIDVI-300 KVGA-HDMIDVI-300
3m HDMI till DVI-kabel [HDMI A 19-pin hane] - [DVI-D Single link (18+1) hane]
Tillverkarens artikelnr: 50581
 
KFM-LCLC-300 KFM-LCLC-300
3m LC-LC Multimode 62,5/125 fiber
 
KFS-LCLC-300 KFS-LCLC-300
3m LC-LC singlemode 9/125 fiber, yd 3mm
Tillverkarens artikelnr: KFS-LCLC-300
 
KFS-SCLC-300S KFS-SCLC-300S
3m LC-SC Singlemode Single Strand fiberkabel, 9/125 simplex [1x LC <-> 1x SC]
 
KFS-SCLC-300 KFS-SCLC-300
3m LC-SC Singlemode fiberkabel, 9/125 duplex. Ytterdiameter 2,8mm, gul. [2 x LC <-> 2 x SC]
 
KFM-SCLC-300 KFM-SCLC-300
3m LC-SC multimode 62,5/125 duplex fiber OM1
 
KVI-DPM-300WH KVI-DPM-300WH
3m MiniDisplayPort till MiniDisplayPort-kabel [Mini DisplayPort hane] - [Mini DisplayPort hane]
Tillverkarens artikelnr: 52852
 
KNW-UTP6-300OR KNW-UTP6-300OR
3m ORANGE UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 95277
 
OWC-TBC-300BK OWC-TBC-300BK
3m OWC Thunderbolt 2 Cable - Black (in retail packaging)
Tillverkarens artikelnr: OWCCBLTB3MBK
 
KNW-SSTP6-300PI KNW-SSTP6-300PI
3m ROSA SSTP PIMF Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: KNW-SSTP6-300PI
 
KNW-SSTP6-300RD KNW-SSTP6-300RD
3m RÖD SSTP PIMF Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: KNW-SSTP6-300RD
 
KNW-UTP5E-300SRD KNW-UTP5E-300SRD
3m RÖD UTP Cat5e nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: IB5503
 
KNW-UTP6-300RD KNW-UTP6-300RD
3m RÖD UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68411
 
KVGA-SVHS-300 KVGA-SVHS-300
3m S-Video kabel [Typ MiniDin4 hane] - [Typ MiniDin4 hane]
Tillverkarens artikelnr: AK2210
 
KFS-SCSC-300 KFS-SCSC-300
3m SC-SC Singlemode fiberkabel, 9/125 duplex. Ytterdiameter 2,8mm, gul
 
KNW-SSTP6-300BK KNW-SSTP6-300BK
3m SVART SSTP PIMF Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: KNW-SSTP6-300BK
 
KNW-UTP6-300BK KNW-UTP6-300BK
3m SVART UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68682
 
KUSB-AFAF-300 KUSB-AFAF-300
3m USB kabel [Typ A hona]-[Typ A hona]. grå.
Tillverkarens artikelnr: AB3-3m
 
KUSB2-ABM4-300BK KUSB2-ABM4-300BK
3m USB2.0 kabel [Typ A hane]-[Typ B Mini 4pin hane]. Svart.
Tillverkarens artikelnr: SB2423
 
KUSB2-AB-300BK KUSB2-AB-300BK
3m USB2.0 kabel [Typ A hane]-[Typ B hane]. Svart.
Tillverkarens artikelnr: KUSB2-AB-300BK
 
KUSB2-ABM-300BG KUSB2-ABM-300BG
3m USB2.0 kabel [Typ A hane]-[Typ B mini 4-pin hane]. Svart.
Tillverkarens artikelnr: SB2433
 
KUSB2-ABM5-300BK KUSB2-ABM5-300BK
3m USB2.0 kabel [Typ A hane]-[Typ B mini 5-pin hane]. Svart
Tillverkarens artikelnr: 50768
 
KUSB3-AA-300BK KUSB3-AA-300BK
3m USB3.0 kabel [Typ A hane]-[Typ A hane] svart.
Tillverkarens artikelnr: 93929
 
KUSB3-AAF-300BK KUSB3-AAF-300BK
3m USB3.0 kabel [Typ A hane]-[Typ A hona] svart.
Tillverkarens artikelnr: 93999
 
KUSB3-AB-300BK KUSB3-AB-300BK
3m USB3.0 kabel [Typ A hane]-[Typ B hane] svart.
Tillverkarens artikelnr: 93654
 
KUSB3-ABM-300BK KUSB3-ABM-300BK
3m USB3.0 kabel [Typ A hane]-[Typ Micro-B hane] svart.
Tillverkarens artikelnr: 95027
 
KVGA-D15MF-300 KVGA-D15MF-300
3m VGA förlängningskabel [Typ HD15 hane] - [Typ HD15 hona]
Tillverkarens artikelnr: 50486
 
KVGA-D15-300 KVGA-D15-300
3m VGA-kabel [Typ HD15 hane] - [Typ HD15 hane], Svart.
Tillverkarens artikelnr: 50489
 
KNW-SSTP6-300WH KNW-SSTP6-300WH
3m VIT SSTP PIMF Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: KNW-SSTP6-300WH
 
KNW-UTP6-300WH KNW-UTP6-300WH
3m VITGRÅ UTP Cat6 Nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68636
 
KPW-C19C20-300 KPW-C19C20-300
3m anslutningskabel [C19 hona] - [C20 hane], svart
Tillverkarens artikelnr: KPW-C19C20-300
 
KFM-STLC-300 KFM-STLC-300
3m multimode 62,5/125 LC-ST fiber
Tillverkarens artikelnr: RL7003
 
KFM-MTRJMTRJ-300 KFM-MTRJMTRJ-300
3m multimode 62,5/125 MTRJ-MTRJ fiber
Tillverkarens artikelnr: RL6003
 
KFM-SCMTRJ-300 KFM-SCMTRJ-300
3m multimode 62,5/125 MTRJ-SC fiber
Tillverkarens artikelnr: RL5003
 
KFM-STMTRJ-300 KFM-STMTRJ-300
3m multimode 62,5/125 MTRJ-ST fiber
Tillverkarens artikelnr: RL4003
 
KFM-SCSC-300 KFM-SCSC-300
3m multimode 62,5/125 SC-SC duplex fiber
Tillverkarens artikelnr: RL3003
 
KFM-SCST-300 KFM-SCST-300
3m multimode 62,5/125 ST-SC fiber
Tillverkarens artikelnr: RL2003
 
KFM-STST-300 KFM-STST-300
3m multimode 62,5/125 ST-ST fiber
Tillverkarens artikelnr: RL1003
 
KVGA-D15T-300 KVGA-D15T-300
3m ultratunn VGA-kabel [Typ HD15 hane] - [Typ HD15 hane]
Tillverkarens artikelnr: AK9633
 
KVI-HDMI-300WH KVI-HDMI-300WH
3m vitt HDMI-kablage [Typ A hane] - [Typ A hane] (HDMI 2.1)
Tillverkarens artikelnr: 31894
 
KFW-44-450GY KFW-44-450GY
4.5m FireWire 4/4 IEEE1394 kabel [4-pin hane]-[4-pin hane]
Tillverkarens artikelnr: 50349
 
KFW-46-450GY KFW-46-450GY
4.5m FireWire 4/6 IEEE1394 kabel [4-pin hane]-[6-pin hane]
Tillverkarens artikelnr: 50346
 
KFW-66-450GY KFW-66-450GY
4.5m FireWire 6/6 IEEE1394 kabel [6-pin hane]-[6-pin hane]
Tillverkarens artikelnr: 50352
 
KFW-94-500BK KFW-94-500BK
4.5m FireWire 9/4 IEEE1394b kabel [9-pin hane]-[4-pin hane]
Tillverkarens artikelnr: 68184
 
KFW-99-500BK KFW-99-500BK
4.5m FireWire 9/9 IEEE1394b kabel [9-pin hane]-[9-pin hane]
Tillverkarens artikelnr: FW9950
 
LSI-SFP-4G LSI-SFP-4G
4Gbps MiniGBIC (LC, MultiMode) för Apple Fiber Channel LSI 7204EP
Tillverkarens artikelnr: LSI-SFP-4G
 
KNW-UTP5E-500SGN KNW-UTP5E-500SGN
5 m GRÖN UTP Cat5e nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: IB5705
 
KNW-SFTP6X-500HRD KNW-SFTP6X-500HRD
5 m RÖD KORSAD SFTP Cat6 LSZH - halogenfri nätverkskabel (05-8265)
 
KNW-SSTP6-5000BU KNW-SSTP6-5000BU
50m BLÅ SSTP Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: 68276
 
KNW-SSTP6-5000 KNW-SSTP6-5000
50m GRÅ S/FTP (PiMF) Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: 50895
 
KNW-SSTP6-5000WH KNW-SSTP6-5000WH
50m VITGRÅ SSTP Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: 93510
 
KFM-SCSC-5000 KFM-SCSC-5000
50m multimode 62,5/125 SC-SC fiber
Tillverkarens artikelnr: EC3050
 
KAUD-RCA-500 KAUD-RCA-500
5m Audio-/Videokabel [Typ 1x RCA (Cinch) hane] - [Typ 1x RCA (Cinch) hane]
Tillverkarens artikelnr: 50435
 
KAUD-2XRCA-500 KAUD-2XRCA-500
5m Audio-/Videokabel [Typ 2xRCA (Cinch) hane] - [Typ 2xRCA (Cinch) hane]
Tillverkarens artikelnr: 50120
 
KAUD-TMTM-500 KAUD-TMTM-500
5m Audio-/Videokabel [Typ Universal digital optical audio cable]
Tillverkarens artikelnr: AK2424
 
KNW-SSTP6-500HBU KNW-SSTP6-500HBU
5m BLÅ SSTP Cat6 LSZH - halogenfri nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: KNW-SSTP6-500HBU
 
KNW-UTP6-500BU KNW-UTP6-500BU
5m BLÅ UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68417
 
KVGA-DVIDVI-500 KVGA-DVIDVI-500
5m DVI-kabel [DVI-D Dual link (24+1) hane] - [DVI-D Dual link (24+1) hane]
Tillverkarens artikelnr: 68084
 
KVGA-DVIDVII-500 KVGA-DVIDVII-500
5m DVI-kabel [DVI-I Dual link (24+5) hane] - [DVI-I Dual link (24+5) hane]
Tillverkarens artikelnr: 50985
 
KVID-DPDVID-500 KVID-DPDVID-500
5m DisplayPort-DVI-D kablage [Typ Displayport 20-pin hane] - [Typ DVI-D 24+1 hane]
Tillverkarens artikelnr: 51963
 
KVID-DP-500 KVID-DP-500
5m DisplayPort-kabel [Typ 20-pin hane] - [Typ 20-pin hane]
Tillverkarens artikelnr: 51955
 
KNW-SSTP6-500 KNW-SSTP6-500
5m GRÅ S/FTP (PiMF) Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: KNW-SSTP6-500
 
KNW-SSTP6A-500 KNW-SSTP6A-500
5m GRÅ SSTP Cat6A skärmad nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: 93815
 
KNW-UTP5E-500GY KNW-UTP5E-500GY
5m GRÅ UTP Cat5e nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: 05-6255
 
KNW-UTP6-500 KNW-UTP6-500
5m GRÅ UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68419
 
KNW-SSTP6-500GN KNW-SSTP6-500GN
5m GRÖN SSTP PIMF Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: 68292
 
KNW-UTP6-500GN KNW-UTP6-500GN
5m GRÖN UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68420
 
KNW-SSTP6-500YE KNW-SSTP6-500YE
5m GUL SSTP PIMF Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: 68303
 
KNW-UTP6-500YE KNW-UTP6-500YE
5m GUL UTP Cat6 Nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68418
 
KFM-LCLC-500 KFM-LCLC-500
5m LC-LC Multimode 62,5/125 fiber
Tillverkarens artikelnr: RL9005
 
KFS-LCLC-500 KFS-LCLC-500
5m LC-LC singlemode 9/125 fiber, yd 3mm
Tillverkarens artikelnr: KFS-LCLC-500
 
KFS-SCLC-500S KFS-SCLC-500S
5m LC-SC Singlemode Single Strand fiberkabel, 9/125 simplex [1x LC <-> 1x SC]
 
KFS-SCLC-500 KFS-SCLC-500
5m LC-SC Singlemode fiberkabel, 9/125 duplex. Ytterdiameter 2,8mm, gul. [2 x LC <-> 2 x SC]
 
KFM-SCLC-500 KFM-SCLC-500
5m LC-SC multimode 62,5/125 duplex fiber OM1
 
KNW-SSTP6-500OR KNW-SSTP6-500OR
5m ORANGE SSTP Cat6 LSZH - halogenfri nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: KNW-SSTP6-500OR
 
KNW-UTP6-500OR KNW-UTP6-500OR
5m ORANGE UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: KNW-UTP6-500OR
 
KNW-SSTP6-500PI KNW-SSTP6-500PI
5m ROSA SSTP PIMF Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: KNW-SSTP6-500PI
 
KNW-UTP6X-500HRD KNW-UTP6X-500HRD
5m RÖD KORSAD UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: KNW-UTP6X-500HRD
 
KNW-SSTP6-500RD KNW-SSTP6-500RD
5m RÖD SSTP PIMF Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: 68281
 
KNW-UTP6-500RD KNW-UTP6-500RD
5m RÖD UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68421
 
KVGA-SVHS-500 KVGA-SVHS-500
5m S-Video kabel [Typ MiniDin4 hane] - [Typ MiniDin4 hane]
Tillverkarens artikelnr: 50059
 
KFS-SCSC-500 KFS-SCSC-500
5m SC-SC Singlemode fiberkabel, 9/125 duplex. Ytterdiameter 2,8mm, gul
 
KNW-UTP6X-500BK KNW-UTP6X-500BK
5m SVART KORSAD UTP Cat6 med röda kontaktdon [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: IB8105
 
KNW-SSTP6-500BK KNW-SSTP6-500BK
5m SVART SSTP PIMF Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: 68700
 
KNW-UTP6-500BK KNW-UTP6-500BK
5m SVART UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68684
 
KUSB2-ABM4-500BK KUSB2-ABM4-500BK
5m USB2.0 kabel [Typ A hane]-[Typ B Mini 4pin hane]. Svart.
Tillverkarens artikelnr: SB2425
 
KUSB2-AB-500BK KUSB2-AB-500BK
5m USB2.0 kabel [Typ A hane]-[Typ B hane]. Svart.
Tillverkarens artikelnr: KUSB2-AB-500BK
 
KUSB2-ABM-500BG KUSB2-ABM-500BG
5m USB2.0 kabel [Typ A hane]-[Typ B mini 4-pin hane]. Svart.
Tillverkarens artikelnr: SB2435
 
KUSB2-ABM5-500BK KUSB2-ABM5-500BK
5m USB2.0 kabel [Typ A hane]-[Typ B mini 5-pin hane]. Svart.
Tillverkarens artikelnr: 50769
 
KUSB2-AAF-500BG KUSB2-AAF-500BG
5m USB2.0 kabel [Typ A hona]-[Typ A hane] förlängningskabel. Beige.
Tillverkarens artikelnr: 50289
 
KVGA-D15MF-500 KVGA-D15MF-500
5m VGA förlängningskabel [Typ HD15 hane] - [Typ HD15 hona]
Tillverkarens artikelnr: 50487
 
KVGA-D15-500 KVGA-D15-500
5m VGA-kabel [Typ HD15 hane] - [Typ HD15 hane], Svart.
Tillverkarens artikelnr: 50490
 
KNW-UTP6-500WH KNW-UTP6-500WH
5m VITGRÅ UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68637
 
KPW-SEBK-500W KPW-SEBK-500W
5m apparatsladd [C13 hona] - [CEE 7/7 hane]. Vit
Tillverkarens artikelnr: 51321
 
KPW-SEBKF-500 KPW-SEBKF-500
5m förlängning för apparatkablage/UPS, [C13 hona] - [C14 hane]
Tillverkarens artikelnr: AK5032
 
KMO-D25D25-500 KMO-D25D25-500
5m kabel [DB25 hane] - [DB25 hane] 1:1-kopplad
Tillverkarens artikelnr: 93400
 
HT-2XRCA35-500 HT-2XRCA35-500
5m ljudkabel [3.5mm 3-polig Hane] - [2x RCA Hane]
Tillverkarens artikelnr: HT 90-500
 
KFM-STLC-500 KFM-STLC-500
5m multimode 62,5/125 LC-ST fiber
Tillverkarens artikelnr: RL7005
 
KFM-MTRJMTRJ-500 KFM-MTRJMTRJ-500
5m multimode 62,5/125 MTRJ-MTRJ fiber
Tillverkarens artikelnr: RL6005
 
KFM-SCMTRJ-500 KFM-SCMTRJ-500
5m multimode 62,5/125 MTRJ-SC fiber
Tillverkarens artikelnr: RL5005
 
KFM-STMTRJ-500 KFM-STMTRJ-500
5m multimode 62,5/125 MTRJ-ST fiber
Tillverkarens artikelnr: RL4005
 
KFM-SCSC-500 KFM-SCSC-500
5m multimode 62,5/125 SC-SC fiber, RL3005
Tillverkarens artikelnr: RL3005
 
KFM-SCST-500 KFM-SCST-500
5m multimode 62,5/125 ST-SC fiber
Tillverkarens artikelnr: RL2005
 
KFM-STST-500 KFM-STST-500
5m multimode 62,5/125 ST-ST fiber
Tillverkarens artikelnr: RL1005
 
KVGA-D15T-500 KVGA-D15T-500
5m ultratunn VGA-kabel [Typ HD15 hane] - [Typ HD15 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68314
 
KVI-HDMI-500WH KVI-HDMI-500WH
5m vitt HDMI-kablage [Typ A hane] - [Typ A hane] (HDMI 2.1)
Tillverkarens artikelnr: 31895
 
COR-TBC-6000BK COR-TBC-6000BK
60m Thunderbolt Optical Cable - Black. Made by Corning
Tillverkarens artikelnr: MMS4CTP060M20
 
KNW-SSTP6-700 KNW-SSTP6-700
7.5m GRÅ S/FTP (PiMF) Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: KNW-SSTP6-700
 
KFS-SCSC-750 KFS-SCSC-750
7.5m SC-SC Singlemode fiberkabel, 9/125 duplex. Ytterdiameter 2,8mm, gul
 
KNW-UTP6-700BU KNW-UTP6-700BU
7m BLÅ UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68427
 
KNW-SSTP6A-700 KNW-SSTP6A-700
7m GRÅ SSTP Cat6A skärmad nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: 93680
 
KNW-UTP6-700 KNW-UTP6-700
7m GRÅ UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68429
 
KNW-UTP6-700GN KNW-UTP6-700GN
7m GRÖN UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68430
 
KNW-UTP6-700YE KNW-UTP6-700YE
7m GUL UTP Cat6 Nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68428
 
KFS-SCLC-700 KFS-SCLC-700
7m LC-SC Singlemode fiberkabel, 9/125 duplex. Ytterdiameter 2,8mm, gul. [2 x LC <-> 2 x SC]
Tillverkarens artikelnr: KFS-SCLC-700
 
KFM-SCLC-700 KFM-SCLC-700
7m LC-SC multimode 62,5/125 duplex fiber OM1
 
KNW-UTP6-700OR KNW-UTP6-700OR
7m ORANGE UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 05-8147
 
KNW-SSTP6-700PI KNW-SSTP6-700PI
7m ROSA SSTP PIMF Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: KNW-SSTP6-700PI
 
KNW-SSTP6-700RD KNW-SSTP6-700RD
7m RÖD SSTP PIMF Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: 68282
 
KNW-UTP6-700RD KNW-UTP6-700RD
7m RÖD UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68431
 
KNW-UTP6X-700BK KNW-UTP6X-700BK
7m SVART KORSAD UTP Cat6 med röda kontaktdon [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: IB8107
 
KNW-SSTP6-700BK KNW-SSTP6-700BK
7m SVART SSTP PIMF Cat6 nätverkskabel
Tillverkarens artikelnr: KNW-SSTP6-700BK
 
KNW-UTP6-700BK KNW-UTP6-700BK
7m SVART UTP Cat6 nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68686
 
KNW-UTP6-700WH KNW-UTP6-700WH
7m VITGRÅ UTP Cat6 Nätverkskabel [RJ45 hane]-[RJ45 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68638
 
KVI-HDMI-700WH KVI-HDMI-700WH
7m vitt HDMI-kablage [Typ A hane] - [Typ A hane] (HDMI 2.1)
Tillverkarens artikelnr: 51836
 
KET-181388-X1 KET-181388-X1
88st GULA kabelmärkningsetiketter på A4 ark. 18x13 mm skrivyta.
Tillverkarens artikelnr: KET-181388-X1
 
KVGA-SVHSFRCAF-AD KVGA-SVHSFRCAF-AD
AV SCART Adapter [Typ S-VHS hona samt 3 x RCA (Cinch) hona].
Tillverkarens artikelnr: AB2075
 
KVGA-HDMIFDVI-AD KVGA-HDMIFDVI-AD
Adapter DVI till HDMI [HDMI A 19-pin hona] - [DVI-D Dual link (24+1) hane]
Tillverkarens artikelnr: 68482
 
KVGA-DVIHD15F-AD KVGA-DVIHD15F-AD
Adapter DVI-A till VGA [DVI-I Dual link (24+5) hane] - [VGA HD15 hona].
Tillverkarens artikelnr: 68030
 
KVI-DPDVID-AD KVI-DPDVID-AD
Adapter DVI-D till DisplayPort [DVI-I hona 24+5] - [DisplayPort hane]
Tillverkarens artikelnr: KVI-DPDVID-AD
 
KVI-DPHDMI-AD20 KVI-DPHDMI-AD20
Adapter DisplayPort till HDMI [DisplayPort hane] - [HDMI hona], 20cm
Tillverkarens artikelnr: KVI-DPHDMI-AD20
 
KVGA-HDMIDVI-AD KVGA-HDMIDVI-AD
Adapter HDMI till DVI [HDMI A 19-pin hane] - [DVI-D Single link (24+1) hona]
Tillverkarens artikelnr: AB556
 
KVGA-HDMIDVIF-AD KVGA-HDMIDVIF-AD
Adapter HDMI till DVI [HDMI A 19-pin hane] - [DVI-D dual link (24+1) hona]
Tillverkarens artikelnr: 68930
 
KVID-DPMHDMI-AD KVID-DPMHDMI-AD
Adapter MiniDisplayPort till HDMI [Mini DisplayPort hane] - [HDMI hona]
Tillverkarens artikelnr: 67880
 
KSE-D9D9-AD KSE-D9D9-AD
Adapter Minikönbytare 1:1 [DB9 hane] - [DB9 hane]
Tillverkarens artikelnr: KSE-D9D9-AD
 
KSE-D9FD9F-AD KSE-D9FD9F-AD
Adapter Minikönbytare 1:1 [DB9 hona] - [DB9 hona]
Tillverkarens artikelnr: KSE-D9FD9F-AD
 
KUSBC-HDMI-AD KUSBC-HDMI-AD
Adapter USB-C till HDMI [HDMI hona] FullHD, 66259
Tillverkarens artikelnr: 66259
 
KUSBC-HDMIU3C-AD KUSBC-HDMIU3C-AD
Adapter USB-C till HDMI/USB-A/USB-C [HDMI / USB3.0 typ A / USB typ C] FullHD, 66265
Tillverkarens artikelnr: 66265
 
KVGA-DVIFHD15-AD KVGA-DVIFHD15-AD
Adapter VGA till DVI-A [DVI-I Dual link (24+5) hona] - [VGA HD15 hane]
Tillverkarens artikelnr: 68029
 
KSE-D9D25-AD KSE-D9D25-AD
Adapter [DB9 hane, skruv] - [DB25 hane, skruv] 1:1-kopplad
Tillverkarens artikelnr: AB9131
 
KSE-D9D25F-AD KSE-D9D25F-AD
Adapter [DB9 hane, skruv] - [DB25 hona, skruv] 1:1-kopplad
Tillverkarens artikelnr: AB9146
 
KVGA-D15D15-AD KVGA-D15D15-AD
Adapter [Typ HD15 hane] - [Typ HD15 hane]. Minikönbytare 1:1 - treradig.
Tillverkarens artikelnr: AB9045
 
KPW-EUUNI-AD KPW-EUUNI-AD
Adapter, universell med jordad kontakt för anslutning av US, UK, GB-kontakter
Tillverkarens artikelnr: 13525
 
ADD-CUSBEXT100 ADD-CUSBEXT100
Adder USB extender (->100m), transparent USB2.0
Tillverkarens artikelnr: CUSBEXT-100EURO
 
ADD-LPV150-KIT ADD-LPV150-KIT
AdderLink LPV150 Digital Signage Extender 1-port sändare och mottagare VGA
Tillverkarens artikelnr: ALPV150P
 
KABEL-INFO-CAT5 KABEL-INFO-CAT5
CAT5E ersätts av CAT6
 
KUSB-1284C-AD KUSB-1284C-AD
Centronics - USB-konverter [36pin hona]--[USB A hona]. För USB-skrivare via LPT-port
Tillverkarens artikelnr: KUSB-1284C-AD
 
HT-3RCASC-AD HT-3RCASC-AD
Clicktronic hemmabio SCART-kontakt [Scart] - [3 x RCA hane + S-VHS]
Tillverkarens artikelnr: HC 006
 
CIS-RJ45D9F-180 CIS-RJ45D9F-180
Console Cable / Management Cable RJ45-DB9 till Cisco router series
Tillverkarens artikelnr: RJ-45-till-DB-9
 
ATE-VE600 ATE-VE600
DVI Video Extender med ljud, 60m räckvidd via Cat5, Aten
Tillverkarens artikelnr: VE600A-AT-G
 
KFM-SCSC-AD KFM-SCSC-AD
Fiberskarv SC-SC Multimode, Duplex [SC hona] - [SC hona]
Tillverkarens artikelnr: Q994189
 
ATE-VS1808T ATE-VS1808T
HDMI 8-port sändare över Cat5 Video Splitter/Transceiver VS-1808T från Aten (8-ports sändarenhet)
Tillverkarens artikelnr: VS-1808T
 
ATE-VE814 ATE-VE814
HDMI HD 3D Video Extender, VE814 från Aten, 100m räckvidd via 1x Cat5e/6
Tillverkarens artikelnr: VE814
 
ATE-VE809 ATE-VE809
HDMI Wireless Extender, VE809 från Aten
Tillverkarens artikelnr: VE809
 
ATE-VE800R ATE-VE800R
HDMI video mottagare, VE800R från Aten, 60m räckvidd via 2x Cat5
Tillverkarens artikelnr: VE800R
 
HP-SFP-SX HP-SFP-SX
HP Procurve-kompatibel (J4858B-C) MiniGBIC SX (SFP, 550m/275m), MM-LC
Tillverkarens artikelnr: GLC-SX-MM-G
 
HP-SFP-LX HP-SFP-LX
HP Procurve-kompatibel (J4859B-C) MiniGBIC (SFP, 10km) LX, SM-LC
Tillverkarens artikelnr: GLC-LH-SM-G
 
HP-SFP-L70 HP-SFP-L70
HP Procurve-kompatibel (J4860B-C, J4860C-C) MiniGBIC ZX (SFP, 70km), SM-LC
Tillverkarens artikelnr: GLC-ZX-SM-G
 
HP-WDM-J9142B HP-WDM-J9142B
HP Procurve-kompatibel (J9142B) Transceiver
 
HP-SFP-BX10 HP-SFP-BX10
HP Procurve-kompatibel (J9143B) SFP-LC, 10km 1000-BX-U, 1310TX/1550RX
Tillverkarens artikelnr: 1000-BX-U
 
HP-WDM-J9143B HP-WDM-J9143B
HP Procurve-kompatibel (J9143B) Transceiver
 
HP-SFP-X120 HP-SFP-X120
HP Procurve-kompatibel (JD119B) MiniGBIC (SFP, 10km) X120, SM-LC
Tillverkarens artikelnr: HP-SFP-X120
 
HP-SFP-L40 HP-SFP-L40
HP Procurve-kompatibel MiniGBIC LHX (SFP, 40km), SM-LC
Tillverkarens artikelnr: GLC-LHX-SM-G
 
OWC-HEAD-LESS OWC-HEAD-LESS
Headless Mac Video Accelerator, NWTCBLMDPHEAD
Tillverkarens artikelnr: CBLMDPHEADB
 
JUN-SFPMM-10G JUN-SFPMM-10G
Juniperkompatibel EX-SFP-10GE-SR, SFP+ MM, 10Gbps, 850 , 300m DDMI
Tillverkarens artikelnr: JUN-SFPMM-10G
 
JUN-SFPLX-1G JUN-SFPLX-1G
Juniperkompatibel EX-SFP-1GE-LX
Tillverkarens artikelnr: JUN-SFPLX-1G
 
JUN-SFP1G-40 JUN-SFP1G-40
Juniperkompatibel EX-SFP-1GE-LX40K-C, SFP 1310nm
Tillverkarens artikelnr: JUN-SFP1G-40
 
JUN-SFP1G-40B1315 JUN-SFP1G-40B1315
Juniperkompatibel EX-SFP-GE40KT13R15, SFP BiDi WDM TX1310nm/RX1550nm
Tillverkarens artikelnr: JUN-SFP1G-40B1315
 
JUN-SFP1G-40B1513 JUN-SFP1G-40B1513
Juniperkompatibel EX-SFP-GE40KT15R13, SFP BiDi WDM TX1550nm/RX1310nm
Tillverkarens artikelnr: JUN-SFP1G-40B1513
 
ZEB-ZB-KJ180U ZEB-ZB-KJ180U
Keystone Jack CAT5e oskärmad, för kopplingspaneler/dosor
Tillverkarens artikelnr: ZB-KJ180U
 
KAUD-RCA2XRCAF-AD KAUD-RCA2XRCAF-AD
Kompositadapter [RCA hane]-[2x RCA hona]
Tillverkarens artikelnr: KAUD-RCA2XRCAF-AD
 
PLA-MGB-LX PLA-MGB-LX
Mini GBIC LX Module (LC, SM)
Tillverkarens artikelnr: MGB-LX
 
PLA-MGB-L30 PLA-MGB-L30
Mini GBIC LX Module (LC, SM) - 30KM
Tillverkarens artikelnr: MGB-L30
 
PLA-MGB-L50 PLA-MGB-L50
Mini GBIC LX Module (LC, SM) - 50KM
Tillverkarens artikelnr: MGB-L50
 
PLA-MGB-L70 PLA-MGB-L70
Mini GBIC LX Module (LC, SM) - 70KM
Tillverkarens artikelnr: MGB-L70
 
PLA-MGB-SX PLA-MGB-SX
Mini GBIC SX Module (LC, MM)
Tillverkarens artikelnr: MGB-SX
 
KNW-TD1018 KNW-TD1018
Modularkoppling [RJ45 hona] - [RJ45 hona], kopplad 1:1
Tillverkarens artikelnr: TD1018
 
OWC-USBC-TDAU OWC-USBC-TDAU
OWC USB-C Travel Dock GOLD - USB3.1-A/-C, HDMI2.0 4K, SD Card Reader (UHS-II)
Tillverkarens artikelnr: OWCTCDK5PGD
 
OWC-USBC-TDRG OWC-USBC-TDRG
OWC USB-C Travel Dock ROSE GOLD - USB3.1-A/-C, HDMI2.0 4K, SD Card Reader (UHS-II)
Tillverkarens artikelnr: OWCTCDK5PRG
 
OWC-USBC-TDAG OWC-USBC-TDAG
OWC USB-C Travel Dock SILVER - USB3.1-A/-C, HDMI2.0 4K, SD Card Reader (UHS-II)
Tillverkarens artikelnr: OWCTCDK5PSL
 
OWC-USBC-TDGY OWC-USBC-TDGY
OWC USB-C Travel Dock SPACE GREY - USB3.1-A/-C, HDMI2.0 4K, SD Card Reader (UHS-II)
Tillverkarens artikelnr: OWCTCDK5PSG
 
KVI-HDMIVGA-ADBK KVI-HDMIVGA-ADBK
Omvandlare HDMI till VGA [HDMI hona] - [VGA DB15 hona inklusive Audio 3,5mm], svart
Tillverkarens artikelnr: 68793
 
KVID-VGAHDMI-AD KVID-VGAHDMI-AD
Omvandlare VGA till HDMI [HDMI hona] - [VGA DB15 hona + 3,5mm Audio hona]
Tillverkarens artikelnr: LKV350
 
PRI-PB553US PRI-PB553US
RJ45 kontakter för SOLID ledare, UTP, 10-pack. För rund oskärmad kabel med SOLID ledare.
Tillverkarens artikelnr: PRI-PB553US
 
CIS-RJ45ROLL-180 CIS-RJ45ROLL-180
Roll Over Cable RJ45-RJ45 till Cisco för seriell kommunikation
Tillverkarens artikelnr: RJ-45-ROLLOVER
 
COR-TBC-1000BK COR-TBC-1000BK
Se OWC-TBC-xxx istället. 10m Thunderbolt Optical Cable - Black. Made by Corning
Tillverkarens artikelnr: AOC-MMS4CVP010M20
 
COR-TBC-3000BK COR-TBC-3000BK
Se OWC-TBC-xxx istället. 30m Thunderbolt Optical Cable - Black. Made by Corning
Tillverkarens artikelnr: AOC-MMS4CTP030M20
 
KMO-RJ50D9-120 KMO-RJ50D9-120
Special Build Cable [10P10C RJ-50 hane] - [DE-9 hane]
Tillverkarens artikelnr: RJ-50-till-DB-9
 
KMO-RJ45D9-150 KMO-RJ45D9-150
Special Build Cable [8P8C RJ-45 hane] - [DE-9 hane]
Tillverkarens artikelnr: RJ-45-till-DB-9
 
KVI-U3DP4K-AD KVI-U3DP4K-AD
USB 3.0 to 4K DisplayPort Video Display Adapter [USB3.0 hona] - [DisplayPort hona]
Tillverkarens artikelnr: NWTVIDU3MDP
 
KVI-U3DVII-AD KVI-U3DVII-AD
USB 3.0/2.0 to DVI, VGA, HDMI Video Display Adapter
Tillverkarens artikelnr: NWTVIDU3DVIA
 
KKB-PS2USBAF-AD KKB-PS2USBAF-AD
USB till PS/2 adapter, [MiniDin 6 hane] - [USB A hona]. GRÖN
Tillverkarens artikelnr: 68919
 
KUSBC-USB3ARJ45-AD KUSBC-USB3ARJ45-AD
USB-C multiport adapter [2x USB3.0-A samt RJ45], 66269
Tillverkarens artikelnr: 66269
 
KUSBC-USBAM-AD KUSBC-USBAM-AD
USB-C multiport adapter [USB-A samt microUSB-B], 66254
Tillverkarens artikelnr: 66254
 
KUSBC-RJ45-AD KUSBC-RJ45-AD
USB-C nätverksadapter [RJ45], 66255
Tillverkarens artikelnr: 66255
 
KUSBC-DVI-AD KUSBC-DVI-AD
USB-C till DVI adapter [DVI-I Dual Link 24+5 pin hona] FullHD, 66266
Tillverkarens artikelnr: 66266
 
KUSBC-A3-ADAU KUSBC-A3-ADAU
USB-C till USB-A 3.0 adapter [USB3.0 typ A hona], Guld, 56622
Tillverkarens artikelnr: 56622
 
KUSBC-VGAU3C-AD KUSBC-VGAU3C-AD
USB-C till VGA/USB-A/USB-C adapter [VGA 15-pin hona / USB3.0 typ A / USB typ C] FullHD, 66273
Tillverkarens artikelnr: 66273
 
KUSB-AFAF-AD KUSB-AFAF-AD
USB-adapter, [Typ A hona]-[Typ A hona]. Grå.
Tillverkarens artikelnr: USB-AAF-AD
 
KUSB2-LINK-200 KUSB2-LINK-200
USB2.0 filöverföringskabel 2m, [USB A hane] - [USB A hane] för XP och Vista.
Tillverkarens artikelnr: 50857
 
KUSB2-SATA-AD KUSB2-SATA-AD
USB2.0 till IDE och SATA adapterkabel
Tillverkarens artikelnr: 68778
 
KUSB3-SATA-AD KUSB3-SATA-AD
USB3.0 till Dual SATA HDD Clone/Docking Station 2.5"/3.5"
Tillverkarens artikelnr: 96056
 
ATE-VE800 ATE-VE800
VE800A, HDMI Video Extender från Aten, 60m räckvidd via 2x Cat5
Tillverkarens artikelnr: VE800A
 
ATE-VE170Q ATE-VE170Q
VGA Video Extender VE-170Q från Aten (sändare och mottagare)
Tillverkarens artikelnr: VE-170Q
 
ATE-VE170RQ ATE-VE170RQ
VGA Video Receiver VE-170RQ från Aten (mottagare)
Tillverkarens artikelnr: VE-170RQ
 
ATE-VS1204T ATE-VS1204T
VGA Video Splitter/Transceiver VS-1204T från Aten (4-ports sändarenhet)
Tillverkarens artikelnr: VS-1204T
 
ATE-VS1208T ATE-VS1208T
VGA Video Splitter/Transceiver VS-1208T från Aten (8-ports sändarenhet)
Tillverkarens artikelnr: VS-1208T
 
KVGA-D15F-AD KVGA-D15F-AD
VGA-adapter [Typ HD15 hona] - [Typ HD15 hona]. Minikönbytare 1:1 - treradig.
Tillverkarens artikelnr: KVGA-D15F-AD
 
KUSB3-ESATA-AD KUSB3-ESATA-AD
eSATA to USB 3.0 Adapter
Tillverkarens artikelnr: ADESATA6USB3
 
_ _

_ FMCC Distribution AB ADRESS
FMCC Distribution AB
Sylveniusgatan 5 D
754 50 UPPSALA
 
KONTAKT
Telefon: +46 (0)18-56 18 00

e-post
 
ÖVRIGT
Org.nr: 556592-5988
Bankgiro: 5547-9109
Postgiro: 251173-1